DR. ELİF ÇAMLIKAYA İLE MÜZEDE BİR GECE - KARİYE

  • Tarih: 14.12.2018
  • Fiyat: 350,00 TL
DR. ELİF ÇAMLIKAYA İLE MÜZEDE BİR GECE - KARİYE

Gezi Programı:

14 Aralık 2018 tarihinde Sevgili Danışmanımız Dr. Elif Çamlıkaya’nın anlatımları eşliğinde gerçekleşecek olan ‘MÜZEDE BİR GECE – KARİYE’’ programımıza göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz.


Günde binlerce kişinin ayak bastığı, üç büyük imparatorluğa başkentlik yapmış İstanbul’un en özel mabedi olarak tarihe geçen Kariye Müzesi sadece Sacred7 Travel gezginlerine olarak müze kapanış saatlerinden sonra özel izinle giriyor ve ziyaret ediyor olacağız.

• Buluşma saat 18.30’da Asitane önünde olacaktır
https://www.asitanerestaurant.com/iletisim/
• Programımız saat 19.00’da başlayacaktır.
• 20.30 Turumuzun sonu

Sizler için bu çok özel akşamı daha da unutulmaz kılabilmek için;
Asitane Restaurant’ta arzu eden misafirlerimiz için akşam yemeği için uygulanacak fiyat sadece Sacred7 gezginlerine özel olarak 200 TL’dir.

Önemli Not:
• Gezimizi yürüyerek gerçekleştireceğimiz için mutlaka rahat yürüyüş ayakkabılarınızla katılımınızı rica ederiz.
• Dünyanın en önemli mabedlerinden biri olan Kariye Müze Gezimiz 40 kişi katılımı ile gerçekleşmektedir. (Sınırlı sayıda kontenjan bulunmaktadır.)

DR. ELİF ÇAMLIKAYA

Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduğum yaz Dolmabahçe Sarayı’nda rehberlik yaparak mesleğimle tanıştım.

Boğaziçi Üniversitesinde öğrenciliğim devam ederken, Kültür ve Turizm Bakanlığı Profesyonel Turist Rehberliği eğitimini tamamlayarak, 1990 yılından itibaren İngilizce dilinde lisanslı rehber olarak çalışmaya başladım.

Yurt içi ve dışında birçok ülkede Türk gezginlerle turlar yaparken, Türkiye'de de ülkesel rehber olarak İngilizce dilinde mesleğimi sürdürmekteyim. Hindistan'ın Varanasi şehrinde gerçekleştirdiğim alan araştırması sonucunda yazdığım ""Death Management in Hindu Varanasi"" konulu tezimle Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Anabilim Dalında doktora eğitimimi 2015 yılında tamamladım.