KARAKÖY ART WALK

  • Tarih: 20.03.2018
  • Fiyat: 230,00 TL
KARAKÖY ART WALK

Gezi Programı:

Juma Art Karaköy, Türkiye’nin en prestijli dört galerisini bünyesinde topladı. Bu yeni oluşuma Sanatorium Galeri ve Space Debris de eklendi ve İstanbul’da yeni bir sanat rotası doğdu!

Juma bünyesinde yer alan Mixer Galeri’de ‘Teşbihte Hata Olmaz’ karma sergisini, Galeri Nev’de senelerdir Turkiye’de yasayan Amerikalı sanatçı Mike Berg’in kişisel sergisini, Pi Artworks Galeri’de Arte Povera’dan ve minimalizmden esinlenerek çelik ve camdan heykeller üreten sanatçı Osman Dinç’in eserlerini, Art Sümer Galeri’de Cezayirli sanatçı Fayçal Baghriche’in doğu ve batı kültürünü sentezleyen çalışmalarını, Sanatorium Galeri ve Space Debris’deki çağdaş sergileri sanat danışmanımız Feride Çelik eşliğinde 20 Mart tarihinde gezeceğiz.

Tur Tarihi:  20 MART 2018

FERİDE ÇELİK

Marmara Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Entstitüsü ile başlayan eğitim dönemi Boston University, Boston, Massachusetts, Old Dominion University, Yeditepe Üniversitesi, Işık Üniversitesi Sanat Bilimi Doktora Programı ile devam etmiştir. Eğitimini yanında resim, takı tasarım ve yoga eğitmenliği sertifikası bulunmaktadır.

1 Ocak 1970 yılında Isparta’da doğan Feride Hanım evli ve iki çocuk annesidir.