MUSTAFA SEVEN İLE KAPADOKYA FOTOĞRAF TURU

  • Tarih: 23.11.2017 - 26.11.2017
  • Fiyat: 2260,00 TL
MUSTAFA SEVEN İLE KAPADOKYA FOTOĞRAF TURU

Gezi Programı:

23 Kasım 2017 Perşembe / İstanbul – Kapadokya – Kılıçlar Vadisi

Değerli Sacred7 Travel misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nda saat 07:20’de buluşmamızın ardından, Pegasus Havayolları PC2732 sefer sayılı 08:40 uçağı ile Kayseri’ye hareket ediyoruz. Saat 10:05’te Kayseri Havalimanı’na varışımıza takiben bizleri bekleyen özel aracımız ile Kapadokya’ya hareket ediyoruz.

Kapadokya’ya varışımızdan sonra bölgenin en iyi Cave otellerinden Elika Cave Suits otelimize yerleşiyoruz. Belirtilen saatlerde otelimiz lobisinde buluşuyor ve Modelli Çekim çalışmasına başlıyoruz.

Çekim çalışmamız sonrasında otelimizin muhteşem manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi otelimizde yiyoruz.

Öğle yemeğimizin ardından değerli danışmanımız ile Yıldız Pozlama için teorik derslerimize başlıyoruz.

Yıldız Pozlama yapılacak noktaların kararlaştırılması için otelimizden ayrılıyoruz ve bölgede keşfe çıkıyoruz. Çekim yapılacak olan yerlerin belirlenmesi sonrasında gün batımı modelli çekimler için Kılıçlar Vadisi’ne geçiyoruz.

Keyifli geçen çekimlerimiz sonrasında otelimize dönüyor ve akşam yemeğimizi yiyoruz.

Akşam yemeğimiz sonrasında misafirlerimiz ile buluşuyor ve kendimizi Yıldız Pozlama çekimlerine bırakıyoruz.

Konaklamamız Elika Cave Suits otelimizde. / http://www.elikacavesuites.com/

 

24 Kasım 2017 Cuma / Kapadokya

Sabahın ilk ışıkları ile birlikte yerden, balonları ve Peri Bacalarını atlarımız ve model eşliğinde çekim

lerimizi yapıyor ve sonrasında otelimize dönüyoruz.

Sabah otelimizdeki kahvaltımızın ardından serbest zaman veriyoruz ve sonrasında bir önceki gece yapılan Yıldız Pozlama çalışmalarının dijital düzenlenmelerini gerçekleştiriyoruz.

Çalışmamız sonrasında otelimizin muhteşem manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi otelimizde yiyoruz.

Öğle yemeğimiz sonrasında Kapadokya gezimize başlıyor ve Peri Bacaları ile bölgedeki kiliseler içerisinde modelli çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekimlerimiz sonrasına Yıldız Pozlama yapılacak noktaları tespit ediyoruz. Günümüzün son ışıklarında bölgede gün batımı çekimleri yapıyoruz.

Otelimize dönmeden akşam yemeğimizi yemek üzere Ziggy Restoran’a gidiyoruz. Keyifli geçen akşam yemeğimiz sonrasında otelimize geliyor ve belirtilen saatlerde misafirlerimiz ile buluşarak Yıldız Pozlama çalışmalarımıza başlıyoruz.

Konaklamamız Elika Cave Suits otelimizde. / http://www.elikacavesuites.com/

 

25 Kasım 2017 Cumartesi / Kapadokya – Sultan Sazlıkları – Altay Köyü – Kapadokya

Sabah otelimizden hareket ile Yeşilhisar’da yer alan Sultan Sazlıklarına hareket ediyoruz ve varışımıza takiben sabah kahvaltımızı yapıyoruz.

Kahvaltımızın ardından sazlıklar içerisinde bizlere özel sandallar ile çekim çalışmalarımıza başlıyoruz. Keyifli geçen çekim çalışmalarımız sonrasında otelimize dönüyoruz.

Belirtilen saatte misafirlerimiz ile buluşuyor ve Niğde’de bulunan Kazak Türkleri’nin yaşadığı Altay Köyü’ne gidiyoruz. Köye varışımıza takiben kıl çadırlar ve köy içerisinde geleneksel kıyafetler ile birlikte köylülerin fotoğraflanmalarını gerçekleştiriyoruz.

Keyifli geçen günümüzün sonunda otelimize dönmeden Niğde’de belirlenmiş olan restoranda akşam yemeğimizi yiyoruz.

Sonrasında otelimize geliyor ve günümüzü eşsiz Kapadokya manzarası eşliğinde sonlandırıyoruz.

Konaklamamız Elika Cave Suits otelimizde. / http://www.elikacavesuites.com/

 

26 Kasım 2017 Pazar / AVANOS – KAYSERİ – İSTANBUL

Otelimizdeki kahvaltı ve çıkış işlemlerimizin ardından Yılkı atlarının fotoğraf çalışmalarını gerçekleştiriyor ve serbest zaman veriyoruz.

Serbest zaman içerisinde yediğimiz öğle yemeğimiz sonrasında Çömlek çalışmalarının fotoğraflanması için bölgedeki Çömlek atölyelerini ziyaret ediyoruz.

Çömlek yapımı çalışmalarını ölümsüzleştirdikten sonra  Kayseri’ye doğru hareket ediyoruz. Gün batımı zamanında varışımız sonrasında Yılkı Atları’nın fotoğraflanmasını gerçekleştiriyor, Yılkı Atları ve  Modelli çekimler yapıyoruz.

Belirtilen saatte değerli misafirlerimiz ile buluşuyor ve Kayseri Havalimanı’na doğru hareket ediyoruz. Pegasus Havayolları PC2741 sefer sayılı 22:30 uçağı ile İstanbul’a hareket ediyoruz.

 

GEZİ FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER
•  Elika Cave Suit Otel’de 3 gece oda – Kahvaltı konklama
•  Gezi sırasındaki tüm transferler
•  3 sabah kahvaltısı
•  3 öğle yemeği
•  3 akşam yemeği
•  Danışmanımız Mustafa SEVEN ile söyleşiler
•  Balon Turu
•  Belirlenen yerlerde ikramlar
•  Belirtilen müze ve ören yeri giriş ücretleri
•  TURSAB Seyahat Sigortası

 

BULUNMASI ZORUNLU EKIPMANLAR
•  Tripot ( 3 AYAK )
•  Intervole Metreli Kumanda ( ZAMAN AYARLI KUMANDA )
•  Ğrofesyonel fotograf makinasi ve objektifleri
•  Kış şartlarına uygun kıyafet ve ayakkabı

** Bu ekipmanları yanlarında olmayan misafirlerimiz yıldız pozlama yapamayacaklardır.

GEZİ FİYATINA DAHİL OLMAYAN VE EKSTRA ALINACAKHİZMETLER
•  Gidiş – Dönüş uçak biletleri •  Yemeklerde alınacak ekstra meşrubat ve alkollü içecekler
•  Otel mini bar harcamaları
•  Tüm kişisel harcamalar
 

İptal koşulları: Katılımcının gerekli tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği ve engelleyemediği bir durum veya mücbir sebep nedeniyle paket turun başlamasına otuz günden daha az bir süre kala fesih bildiriminde bulunması halinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın katılımcının ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir. Seyahat tarihine 30 gün kala yapılan rezervasyon iptallerinde paket ücretinin %50'si, daha sonraki iptallerde paket ücretinin tamamı geri iade edilmez. Seyahat sigortası iptal koşulları geçerlidir.

MUSTAFA SEVEN

Fotoğraf gazeteciliği kariyerine Sabah Gazetesi Dergisi Grubunda başlayan Mustafa Seven, Akşam Gazetesi'nin fotoğraf editörlüğü görevine başlamadan önce Hürriyet Dergisi Grubu, Gazete Pazar ve Milliyet'le devam etti.

Daha sonra Mustafa Seven, sokak fotoğrafçılığı üzerine çalışmaya başladı.

Birçok ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmasında ödül almış olan Mustafa Seven, 2013'te "Tek" adlı kişisel bir sergi düzenleyerek sayısız sergi ve festivalde yer aldı.

Meslek hayatı boyunca çeşitli medyalar ile çalışmış olan Mustafa Seven, son yıllarda Intagram'ı aktif bir kanal olarak kullanıyor. Bu mecrayı kişisel bir portföy alanı olarak görüyor ve en çok takipçilerine ulaşan Türk fotoğrafçılarından biri.

Mustafa ayrıca; sokak fotoğrafçılığı üzerine atölye çalışmaları yapıyor ve üniversiteler ile diğer eğitim kurumlarıyla birlikte projeler üzerinde çalışıyor.

İnkılap Kitabevi tarafından basılan iki kitabı var; Birincisi Instagram'da paylaşılan İstanbul fotoğraflarının bir koleksiyonu olan "Instagram", ikincisi bu özel fotoğraf alanında çalışmaya başlayanlar için bir kılavuz olarak yazdığı "Sokak Fotoğrafçılığı" dır.

Serbest foto muhabiri olarak çalışmaya devam eden Mustafa Seven, sokakta iletişim kuran ve yaşadığı çağın özel ulusal ve uluslararası projeleriyle belgeleyen fotoğraflar üretmeye devam ediyor.

Kontenjan Dolmuştur
Sizin için en uygun zamanda yapılacak tur tarih ve kontenjan bilgileri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
90 216 326 29 03