PRAG'TA SANAT ANDREA BOCELLI KONSERİ

 • Tarih: 29.11.2019 - 01.12.2019
 • Fiyat: 1520,00 EUR
 • Tek Kişilik Fiyat: 1820,00 EUR
 • Not: * UÇAK BİLETİ HARİÇ
PRAG'TA SANAT ANDREA BOCELLI KONSERİ

Gezi Programı:

29 Kasım Cuma: İstanbul-Prag

Siz değerli misafirlerimiz ile 11:30’da buluşmamızın ardından pasaport işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve THY TK1771 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:45’te Prag’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat 40 dakika sürecek uçuş sonrası Prag Václav Havel Havalimanı’na yerel saat ile 14:25’te varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımız ile Prag şehir turumuza başlıyoruz.

Prag şehir turumuz esnasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag’ı Bohemia'nın başkenti yapmış Kral IV. Charles adına yapılmış olan Charles köprüsü, eski şehir meydanı ve dünyanın en eski çalışan saat olma özelliği ile bilinen Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır.

Akşam yemeğini Charles Köprüsünün yanı başında Michelin yıldızlı Kampa Park’ta yiyoruz.

http://kampapark.kampagroup.com/

Konaklamamız eski şehir merkezinde bulunan Hotel Paris’te.

www.hotel-paris.cz/

 

30 Kasım Cumartesi: Prag

Keyifli bir kahvaltının ardından Prag gezimiz, şehrin olağanüstü manzarasını görebileceğimiz Petrin Tepesi ile başlıyor. 1891 yılında Eyfel Kulesi örnek alınarak yapıldığı söylenen 60 metre yüksekliğindeki Petrin Gözlem Kulesi ‘ni  de görüyoruz. Sonrasındaki durağımız ise Guinness Rekorlar Kitabı’na göre dünyanın en büyük antik kalesi olan Prag Kalesi olacaktır. Gezimiz esnasında ünlü yazar Franz Kafka ‘nın çalıştığı 22 numaralı evinin bulunduğu Altın Yol, şehrin göz alıcı sembollerinden biri olan St. Vitus Katedrali, The Royal Palace (Eski Kraliyet Sarayı) ve günümüzde Prag Ulusal Sanat Galerisi olarak kullanılan St. George Basilikası görülecek yerler arasındadır. Prag’ın en eski mahallelerinden olan Mala Strana (Azınlıklar Bölgesi), yine Mala Strana ‘da bulunan ve Beatles’in efsanevi solisti John Lennon ‘ın anısını koruyan ve üzerinde şarkı sözleri ile çeşitli grafitilerin yer aldığı Lennon Duvarı, Wenceslas Meydanı (Yeni Şehir Meydanı), eski şehrin tarihi giriş kapısı olan Powder Gate Tower ve eski kent ile çevrelenmiş Yahudi Mahallesi (Ghetto) Jewish Quarter turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır.

Öğlen yemeği için bir zamanlar Nazım Hikmet’in de uğrak yeri olan Cafe Slavia’da yiyoruz. Yemek sonrasında serbest zaman veriyoruz.

O2 Arena’da saat 20:00’de başlayacak Andrea Bocelli’nin konseri için otelimizden ayrılıyoruz.

Konaklamamız Hotel Paris’te.

www.hotel-paris.cz/

 

1 Aralık Pazar : Prag-İstanbul

Geç kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sanat dolu bir gün bizleri bekliyor. Prag’ın ünlü sanat galerilerinden Galeri Guzk’ta sürpriz bir Çek sanatçısıyla bir araya gelip sanat dolu sohbete katılacağız.

Galeri Guzk, (Galerie u Zlatého Kohouta) 1999 yılında yapılan rekonstrüksiyon sonrasında faaliyete geçmiştir. Sahip olduğu 2 gotik salon yine ayni isimle 1400 yılında inşaa edilmiştir. Günümüzde, Çek ve uluslararası sanatçılarının eserlerinin sergilendiği önemli Prag sanat galerilerinden bir tanesidir.

Serbest zamanımı ardından belirtilen saatte buluşuyor ve Prag Václav Havel Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından THY TK1770 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 19:10’da İstanbul’a hareket ediyor ve 23:50’de varışımızı gerçekleştiriyoruz.

 

GEZİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Tarihi Prag otelimiz Hotel Paris’te 2 gece konaklama
 • Andrea Bocelli konser bileti
 • Özel araçlar ile ulaşım
 • Şehir içi geziler
 • 1 öğle ve 1 akşam yemeği,
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası,
 • Rehberlik hizmeti

 

GEZİ FİYATLAMASINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • THY ile İstanbul-Prag gidiş ve Prag-İstanbul dönüş uçak bileti
 • Ekstra harcamalar
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 • Vize ücretiKontenjan Dolmuştur
Sizin için en uygun zamanda yapılacak tur tarih ve kontenjan bilgileri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
90 216 326 29 03