SAFFET EMRE TONGUÇ İLE MÜZEDE BİR GECE

  • Tarih: 28.01.2018
  • Fiyat: 285,00 TL
SAFFET EMRE TONGUÇ İLE MÜZEDE BİR GECE

Gezi Programı:

28 OCAK  tarihleri için  Danışmanımız  Saffet Emre Tonguç’un  anlatımları eşliğinde gerçekleşecek olan  ‘MÜZEDE BİR GECE – AYASOFYA’’ özel programımıza göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz.

Günde binlerce kişinin ayak bastığı, üç büyük imparatorluğa başkentlik yapmış İstanbul’un en özel mabedi olarak tarihe geçen Ayasofya’ya sadece Sacred7 Travel  gezginleri olarak müze kapanış saatlerinden sonra özel izinle giriyor ve ziyaret ediyor olacağız.

·         Buluşma saat 18.30’da Four Seasons Hotel’de olacaktır. Katılımcılarımıza çay saati servisi  yapılacaktır.

          http://www.fourseasons.com/istanbul/destination/directions_and_maps/

·         Programımız saat 19.00’da başlayacaktır.

·         20.30 Turumuzun sonu

Sizler için bu çok özel akşamı daha da unutulmaz kılabilmek için;

Four Seasons Hotel Sultanahmet’te akşam yemeği için uygulanacak  fiyat sadece Sacred7 gezginlerine özel olarak 130 TL’dir.Katılmak isteyen misafirlerimizin 0542 722 7340 nolu telefona rezervasyon yaptırması rica edilir.

SAFFET EMRE TONGUÇ

Şişli Terakki Lisesi’ni bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi’nin Turizm ve Otel Yöneticiliği, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ile Osmanlı Sosyal Tarihi yüksek lisans bölümlerinden mezun oldu. Tezini, Yahudiler ve Osmanlı Toplum Yapısı üzerine verdi. Viyana Ekonomi Üniversitesi’nde (Wirtschafts Universitat) işletme üzerine doktora çalışması yaptı.

1987 yılında turizm bölümü öğrencisiyken profesyonel rehberliğe adım attı. Fotoğraf çalışmaları, 1990 yılından itibaren Amerika ve Avustralya başta olmak üzere çeşitli ülkelerdeki dergi ve internet sitelerinde yayınlandı. Turizm Bakanlığı’nın açtığı yarışmalarda bazı fotoğrafları bakanlık tarafından satın alındı, fotoğraf sergisi açtı. Tasarımını yaptığı çeşitli ev ve bahçeler Maison Française, House Beautiful, Home Art, Marie Claire, Elele, İnStyle ve Banyo + Mutfak gibi dergilerde yer aldı. Gerek mesleki, gerek şahsi ilgisinden dolayı 122 ülkeye seyahat etti.

Türkiye’nin tanıtımı için çeşitli panel ve seminerlere katıldı. CNN International’ın “Earth Matters” isimli Türkiye ile ilgili bir programında misafir konuşmacı olarak bulundu. ABC Televizyonu’nun “Good Morning America” programında sunuculuk yaptı. TV ve radyo programları gerçekleştirdi.

Hürriyet Gazetesi’nde Ayşe Arman’ın yaptığı röportajda “Dünyanın en tuhaf yerlerine giden adam” olarak tanıtıldı. Hürriyet Gazetesi’nin Seyahat ekinde, İstanbul Life ve Skylife dergilerinde devamlı yazıları çıkan Saffet Emre Tonguç’un yazdıkları ve yaptıkları yurtdışında, Conde Nast Traveler, Travel and Leisure, National Geographic ve Lonely Planet gibi yayınlarda yer aldı. İstanbul the Ultimate Guide adlı kitabı New York Times ve International Herald Tribune gazetelerine haber oldu.

Kontenjan Dolmuştur
Sizin için en uygun zamanda yapılacak tur tarih ve kontenjan bilgileri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
90 216 326 29 03