SERDA BÜYÜKKOYUNCU İLE BOĞAZ'DA RAMAZAN SOHBETLERİ VE İFTAR

  • Tarih: 24.05.2019
  • Fiyat: 190,00 TL
SERDA BÜYÜKKOYUNCU İLE BOĞAZ'DA RAMAZAN SOHBETLERİ VE İFTAR

Gezi Programı:

Serda Büyükkoyuncu’nun Ramazan Ayını ve iftar geleneklerini misafirlerle paylaşacağı özel iftar organizasyonumuzu Okyanus teknemizle gerçekleştireceğiz. 18.30’da buluşmamızın ardından 19.00’da Kabataş Petrol Ofisi’nin hemen önünden kalkacak olan Okyanus teknemizle İstanbul Boğazı’na doğru açılacağız. İftar vaktine kadar Serda Büyükkoyoncu’yla söyleşilerimiz olacak. Masa düzeninde alacağımız iftar yemeğinden sonra söyleşilerimiz devam edecek ve bu özel organizasyonu 21.30’da tekrar Kabataş İskelesi’nde sonlandıracağız.

*İftar yemeği servisi masalara yapılacaktır.

SERDA BÜYÜKKOYUNCU

Üniversite eğitimini Aachen Üniversitesi bilgisayar mühendisliği ile İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi ekonometri bölümünde tamamladı.Londra'da London School of Economics'de ekonomi üzerine istatistik ve optimizasyon yüksek Iisans eğitimi gördü.

Türkiye'de çok sayıda sektörde, değişik alanlarda kariyer yaptı:
Japon EPSON Computing Inc. de, Genel Müdür Yardımcılığı,
American DIGITAL Equipment'da Genel Müdürlük,
SABAH Gazetesi'nde Genel Müdür Yardımcılığı,
Türkiye SIEMENS‘de Genel Müdür Yardımcılığı,
KALE GROUP, SEKA KAĞIT FABRİKALARI ve SÜZER HOLDİNG'de danışmanlık bunlardan bazıları.

Bu görevlerinin yanı sıra ailesinin sahibi olduğu yayınevlerinde uluslararası yayınların, pek çok tekstil ve gıda  fabrikalarının pazarlama, satış ve üretim koordinasyonlarını, ithalat ya da ihracatlarını organize etti.
 
Brüksel'de pedagojik formasyon aldıktan sonra EUROSUN EXCLUSIVE adlı yabancı ailelere yönelik okul öncesi eğitim kurumları açtı.
 
Günümüzde pek çok derginin seyahat yazarlığını, ortağı ve dostu Saffet Emre Tonguç ile birlikte Piri Sesli Rehber Seyahat Uygulamasının editör ve metin yazarlığını ve NTV'de yayınlanan Ayrıcalıklı Rotalar televizyon programının metin yazarlığını yapıyor.
Kontenjan Dolmuştur
Sizin için en uygun zamanda yapılacak tur tarih ve kontenjan bilgileri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
90 216 326 29 03