5* NEHİR GEMİSİ LEONORA ile BÜYÜK TUNA NEHRİ ŞEKER BAYRAMI 24 MAYIS 2020

BENİ ARA

5* NEHİR GEMİSİ LEONORA ile BÜYÜK TUNA NEHRİ

       24 Mayıs 2020 (RAMAZAN BAYRAMI)
AVUSTURYA – SLOVAKYA -MACARİSTAN-HIRVATİSTAN – ROMANYA - SIRBİSTAN

Viyana(1) (*Mayerling) – Bratislava – Budapeşte(1)(*Esztergon-Visegrad-Szentendre)

Mohaç - Vukovar – Novisad – Iron Gate - Donji Milanovac – Belgrad (1)

 

 

GEMİ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :


|
Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

| Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.

| Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

| Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

 | Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcu pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizzat sorumludur.

| Acentemiz, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

| Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması yolcular tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

|Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

| Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

| Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

| Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

| Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

 

1. GÜN

24 May 20 / Pazar      İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 06.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları, TK 1883 numaralı seferi ile saat 08.15’de Viyana’ya hareket. Yerel saat ile 09.40’da Viyana’ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile nehir gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz bu gece Viyana limanında demirli kalacak.

2. GÜN
Limana Varış: ***  Limandan Kalkış: 23:00   
3. GÜN
Limana Varış: 05:00  Limandan Kalkış: 14:00   
4. GÜN
Limana Varış: 08:00  Limandan Kalkış: Geceleme gemidedir  

 

5. GÜN

Limana Varış: ***  Limandan Kalkış: 22:00  

 

6. GÜN
Limana Varış: 08:00  Limandan Kalkış: 20:00   
7. GÜN
Limana Varış: 06:00  Limandan Kalkış: 21:00  
8. GÜN
Limana Varış: 01:00  Limandan Kalkış: 20:00   
9. GÜN
Limana Varış: 13:00  Limandan Kalkış: 18:00   
10. GÜN
Limana Varış: 06:00  Limandan Kalkış: Geceleme gemide  
11. GÜN

03 Haz 20 / Çarşamba Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1084 numaralı seferi ile saat 20.20’de İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat ile 23.05’de varış ve turumuzun sonu.

* Türk Havayolları ile İstanbul - Viyana // Belgrad - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuşlar

* 5* Nehir gemisinde, 10 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)

* Gemide canlı müzik eşliğinde eğlence ve aktiviteler

* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti


* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 10 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 100 Euro oda hesabınıza eklenecektir)

* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Havalimanı ve liman vergileri

* Yurtdışı çıkış fonu

* Schengen vizesi


Tur danışmanı bilgisi bulunamadı.

Gün Liman Ülke Dahil olan Turlar

02 Vilshofen Almanya
Passau Passau Yürüyüş Turu

 03 Linz Avusturya Linz Yürüyüş Turu
Salzburg Turu veya
Český Krumlow Turu

 04 Weissenkirchen Avusturya Dürnstein Yürüyüş ve Şarap Tadımı Turu

 05 Viyana Avusturya Viyana Şehir Turu

 06 Viyana Avusturya
 06
Bratislava Slovakya Bratislava Yürüyüş Turu

 07 Budapeşte Macaristan Budapeşte Şehir Turu -

 

 

Dış Kabin - 16m2

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
24.05.2020 - 03.06.2020
Tam Pansiyon

1.329,44 EUR

-

-

-

-

-

Orta Kat French Balkonlu Kabin - 16m2

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
24.05.2020 - 03.06.2020
Tam Pansiyon

1.729,44 EUR

-

-

-

-

-

Üst Kat French Balkonlu Kabin - 16m2

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
24.05.2020 - 03.06.2020
Tam Pansiyon

1.829,44 EUR

-

-

-

-

-

Suite French Kabin - 24m2

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
24.05.2020 - 03.06.2020
Tam Pansiyon

2.129,44 EUR

-

-

-

-

-
Çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport için vize gerekmemektedir.