CELESTYAL OLYMPIA İLE 4 GECE 5 GÜN YUNAN ADALARI 14 NİSAN (Iconic Aegean)

BENİ ARA
Gemi Adı-Celestyal Olympia
Yapım Yılı-1982 (Renovasyon - 2015)
Bayrağı-Yunanistan
Tonaj-37.587
Uzunluk-214.88
Genişlik-28.4
Seyir Hızı-17 knots
Güverte-11 Kat
Toplam Kabin-724
Toplam İç Kabin-306
Toplam Dış Kabin-418
Yolcu Kapasitesi-1.575
Personel Sayısı-540
Elektrik Akımı-110/220 V


Yıldızlara hoş geldiniz.
Celestyal Cruises’e hoş geldiniz.

Celestyal gemi yolculuğu verilmiş bir sözdür. Sizleri hayalini kurduğunuz yerlere, dünyaca ünlü ikonik limanlara ve antik Yunan tarihine adımınızı atmış gibi hissedeceğiniz cennet gibi adalara götürmeyi vaat ediyoruz. Sizleri efsanevi misafirperverliğimiz, mükemmel Yunan mutfağımız ve şaraplarımız ile şımartmayı ve olağanüstü kara gezileri ve özel temalı etkinliklerle Yunanistan’ın en iyisini sizlere sunmayı vaat ediyoruz.


Celestyal, 'yıldızlar ile ilgili', 'göksel', 'ilahi' anlamlarına gelmektedir. Sizlere sunduğumuz mükemmel ve gerçek Yunanistan deneyimini çağrıştırır. Celestyal ile hem yolculuk sırasında hem de nefes kesen duraklarımızda gerçek Yunanistan deneyiminin keyfine varacaksınız. Bizimle yolculuğa çıktığınız zaman, bir aile ile yolculuğa çıkarsınız: Celestyal ile deniz yolculuğunun konsepti budur. Yunanistan’ın Akdeniz kıyıları evimizdir. Gelin kendinizi onun baş döndüren güzelliğine, çam kokulu meltemlerine, parlayan güneşine, denizlerinin hoş mavi tonlarına bırakın! Kalos orisate, 10 bin yıllık cennete hoş geldiniz. Yıldızlardaki evinize hoş geldiniz.

İsmimiz, astronomik navigasyonu kullanan ilk uygarlıklardan biri olan Antik Yunanları onurlandırır. Yeni logomuz da birçok antik sütunu ve Ege Adalarındaki yel değirmenlerini süsleyen, Yunan halkına bin yıl boyunca ilham vermiş olan kabuklu deniz canlılarının spirallerinden oluşan iki ikonik ve ölümsüz Yunan imgesini birleştirerek aynısını yapar. Celestyal logosu Antik Yunan kökenimize, ekonomiyi desteklemeye ve ziyaret ettiğimiz her durakta doğal hayatı korumaya karşı bağlılığımızı doğrular şekilde rüzgar, güneş ve denizi çağrıştırır.

Kalimera sadece 'günaydın' anlamına gelmemektedir, aynı zamanda her açıdan 'iyi' anlamına gelmektedir. Kalite, memnuniyet ve mutluluk...Celestyal Cruises’de esas aldığımız noktalardır. Rahat gemilerimizin her birinin bütün çalışanlarının sizi ismen tanıdığı yüzen bir otel hissi vermesinin ve sizleri hem antik hem de modern Yunan kültürünün kalbine götürecek olağanüstü temalı etkinliklerden biri olarak ister zengin bir Yunan yemeği, ister Thalassa Bar’da Ege Denizi ayaklarınızın altında pırıldarken içtiğiniz geleneksel Yunan kahvesi olsun her Celestyal Cruise’nin inanılmaz bir deneyim ve elbette limanlara seyahat ettiğiniz yüzen bir parti olmasının nedeni budur. Küçük teknelerimiz büyük gemilerin erişemediği birçok limana ulaşmamızı sağlamaktadır. Bu da sizleri Ege, Adriyatik ve İyonya’nın küçük incileri olan birçok küçük adaya götürebileceğimiz anlamına gelmektedir. Akdeniz’in size ait olduğunu hayal edin. Sıcakkanlı mürettebatımızın sizleri memnuniyetle ağırlamasına, ağız sulandıran yemeklerimizin ve özel kokteyllerimizin başınızı döndürmesine, özel temalı etkinliklerimizin –şarap tadımından günümüzün en popüler Yunan sanatçılarının canlı gösterilerine kadar- sizi büyülemesine izin verin.

2014 senesinde Yerel ve Sosyal Gelişime Katkı Altın Ödülü’ne layık görüldük; ayrıca Yunanistan limanlarını 17 ülkede tanıttığımız ve yolcularımıza sunduğumuz zengin Yunan mutfağı için de birer Bronz Ödüle layık görüldük. Gelin, mitler ve sihrin denizi Akdeniz tutkumuzu bizimle paylaşın. Gerçek Yunanistan Deneyimine 'Kalimera' deyin! Biz bunu diyoruz. Biz bunu yaşıyoruz. Konuğumuz olun ve gerçek Yunan misafirperverliğini keşfedin.

Celestyal Cruises: Efsaneler Denizi Ege’de Birinci Sınıf Seyahat Edin
Gemi turlarında 26 yıllık ve gezi ve turizm sektöründe 79 yıllık ödüllü katılımıyla Celestyal Cruises yolcularına eşsiz bir deneyim sunar: başka hiçbir gemi turu sizi böylesi nefes kesici limanlara götürmeyecek ya da size böylesi sıcakkanlı bir misafirperverlik sunmayacaktır. Akdeniz ve Ege gemi turlarımız meşhur adaları ve bunların daha az bilinen arkeolojik ve mimari harikalarını bir araya getirmektedir. Sizi Akdeniz’in Yunanistan kültürünün kalbine doğru bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Celestyal Cruises sizleri mevsimine göre en iyi limanlara götüren ve ziyaret ettiğimiz her bir limanın kendine özgü büyüsünün tadını çıkarmanız için size yeterli zamanı sunan rotalar hazırlamaktadır. Klasik tapınaklar, badanalı köy kiliseleri ve büyük şehir katedralleri, yükselen minareler ve doğu esintili mekanlar, arnavutkaldırımları ve dolambaçlı Kasbahlar, ortaçağ köyleri ve korunaklı liman şehirleri...bu muhteşem yerleri mükemmel servisimiz, lezzetli yemeklerimiz ve her yaştan yolcularımız için hazırlanmış canlı eğlence etkinliklerimiz ile bir araya getiriyoruz. Celestyal Cruises ile harika yerleri harika insanlarla birlikte ziyaret edersiniz. Sadece beklentilerinizi aşmakla kalmıyoruz: deniz yolculuğu hayallerinizin gerçek olmasını sağlıyoruz.
Geceler Harika Gemilerimizdeki En İyi Zamandır
Gemilerimizde geceler müzik ve eğlence ile doludur. Artık ayakta duramayana kadar dans edin. Size sabaha kadar sürecek hayatınızın gecesini vaat ediyoruz, hem de tur boyunca her gece.

'Kalo vradi.' İyi geceler. Kendinizi Yunanistan deneyimine bırakmanın otantik Yunan müziği ve danslarından daha iyi bir yolu var mı? Gemimizdeki kalabalık tavernalardan birinde size gecenin büyüsünü getiriyoruz -bozukinin sesine karşı koyamayacaksınız ve çok geçmeden kendinizi yüz arkadaşınız ile birlikte Zorba’dan 'sirtaki' oynarken pistte bulacaksınız. Eğer dans adımlarınız sizi endişelendiriyorsa gün içinde Yunan dans kursları sunuyoruz. Ayrıca klasik konserler, disko, karaoke, sıra dansı ve yetenek gösterileri de bulacaksınız –gemilerimizde her yerde müzik var! Gemilerimizin her birinde yüksek kalite ses sistemleri ve ışıklandırma ile donatılmış eksiksiz gece kulüpleri bulunmaktadır. Profesyonel DJler hem Yunan hem de uluslararası müzik sahnesinden modern parçalar çalarken içkinizi yudumlayın. Gecenin etkinliklerini görmek için her gün günlük programınızı kontrol edin. Bizimle denize açılın ve size bir yerli gibi eğlenmeyi öğretelim. Ve endişelenmeyin –arkadaşlar arasındasınız.

Birinci Sınıf Barlarımız ve Dinlenme Odalarımız
Bir bardak bira, şarap, spesiyal kokteyl ya da kahve içmek için havuzlu güvertemizde ya da lüks barlarımızda bize katılın. Assyrtiko gibi sek ve meyveli beyaz Santorini şaraplarımızın ve Athhiri gibi aromatik şaraplarımız ya da beyaz Moschofilero gibi gül, menekşe ve baharat aromalı beyaz ve sek aromatik kırmızı Mora şaraplarımızın tadına bakın. Soğuk bir bardak Yunanistan’a özgü anasonlu içecek uzonun ya da barmenimizin özel Skinos kokteyllerinin, Chios çalılarının reçinesinden elde edilen türünün tek örneği mastihalı karışımların tadını çıkartın. Gazetenizi yanınıza alın ya da rahatlayın ve canlı müzik performanslarımızın keyfine varın. Gecenin geç saatlerine kadar açığız. Daha içkiniz bitmeden müdavimi olacaksınız. 'Ya Mas!'

Müzik ve Dans
Eğer şarkı söylemek ve dans etmek istiyorsanız lütfen çekinmeyin. Canlı klasik piyano konserleri, düet performanslar, dans kursları (Yunan dansları da dahil) ve yetenek şovları için günlük programınızı kontrol edin. Gemide geçen günler eğlence ve heyecan dolu, tasasız ve kahkahalarla doludur. Akşam olduğu zaman kendinizi büyük ihtimalle elinizde kokteylinizle bir klasik müzik performansını dinlerken güneşin Ege Denizi üzerinde batışını masanızın yanındaki pencereden seyrederken bulacaksınız; başka bir muhteşem gün sona eriyor ve gemide heyecan verici başka bir gece başlıyor.

Resmi Geceler
7 günlük gemi turlarımızda Gala Gecesi ve Kaptanın Kokteyli ile yolcularımızı onurlandırıyoruz ve sizden uygun gece giysileri giymenizi rica ediyoruz: bir kokteyl elbisesi veya bayanlar için şık bir giysi, erkekler için ceket ve kravat.1. GÜN
Limana varış: ***  Limandan kalkış: 13:00 
1. GÜN
Limana varış: 15:00  Limandan kalkış: 21:30  
2. GÜN
Limana varış: 07:00  Limandan kalkış: 18:00  
3. GÜN

Limana varış: 07:00  Limandan kalkış: 12:00  

3. GÜN

Limana varış: 16:30  Limandan kalkış: 21:30

4. GÜN

Limana varış: 18:00  Limandan kalkış: 23:00 


4. GÜN

Limana varış: 07:00  Limandan kalkış: 11:30  

5. GÜN
Limana varış: 07:30  Limandan kalkış: ***

• Gemide 4 gece 5 gün 'Herşey Dahil' konaklama.
• Liman vergileri ve bahşişler - 184€
• Heraklion Knossos Sarayı Turu
• Rodos Turu (Ortaçağ Turu, Lindos Akropolü, Şovalyeler Kalesi)
• Seyahat ve iptal sigortası
• Gemide şov, animasyon, eğlence ve aktiviteler.
• Geminin ortak kullanım alanları(havuz, lounge, fitness vb.)
• Gemide, yolcu sayısı gözetmeksizin profesyonel Türkçe Rehberlik hizmeti 


“Limitsiz İçecek Paketi”miz ile gemimizin tüm bar, restorant ve salonlarından
temin edeceğiniz aşağıda belirtilen içeceklerle gemimizin keyfini çıkartabilirsiniz.
Viski, Martini, Votka, Cin, Rom, Tekila
Yukarıdaki tüm içecekler sizin seçiminiz olan karışımlarla servis edilebilir. (Kola, Limonata, Meyve Suyu vs.)
-Tüm içecekler bardakta servis edilir.
Kola, Diyet Kola, Limonata, Portakal Suyu, Tüm Karışımlar ve Meyve Suları
-Menüde bulunan çay ve kahveler
-Fıçı Bira ve Kutu Bira (Geminin seçimi)
-Tüm Alkolsüz Kokteyller
-Menüde “ücretsiz” olarak belirtilen tüm Alkollü Kokteyller
-Porto Şarabı, Aperatifler ve Likörler
-Çeşitli Brandi ve Konyaklar
-Köpüklü Şarap da dahil olmak üzere kadehte servis edilen


• Liman şehirlerindeki ekstra turlar
• Limanlardaki transfer ve shuttle servis hizmetleri
• Kişisel harcamalar (İnternet ve telefon kullanımı,kuru temizleme, mağazalarda satılan ürünler vb).
• Yurtdışı çıkış harcı
• Seyahat Bedellerinde (70 yaş ve üzeri ) 25 € Sur-prim uygulanır. 

Tur danışmanı bilgisi bulunamadı.
Ekstra tur bilgisi bulunamadı.

İÇ KABİN(IA KATEGORİ)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
14.04.2020 - 18.04.2020
Herşey Dahil

399,00 EUR

-

-

444,00 EUR

444,00 EUR

-
1. Çocuk 0 - 2 yaş 184,00 EUR
1. Çocuk 2 - 11 yaş 384,00 EUR

İÇ KABİN(IB KATEGORİ)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
14.04.2020 - 18.04.2020
Herşey Dahil

489,00 EUR

-

-

444,00 EUR

444,00 EUR

-
1. Çocuk 0 - 2 yaş 184,00 EUR
1. Çocuk 2 - 11 yaş 384,00 EUR

İÇ KABİN(IC KATEGORİ)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
14.04.2020 - 18.04.2020
Herşey Dahil

509,00 EUR

-

-

444,00 EUR

444,00 EUR

-
1. Çocuk 0 - 2 yaş 184,00 EUR
1. Çocuk 2 - 11 yaş 384,00 EUR

DIŞ KABİN(XA KATEGORİ)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
14.04.2020 - 18.04.2020
Herşey Dahil

539,00 EUR

-

-

444,00 EUR

444,00 EUR

-
1. Çocuk 0 - 2 yaş 184,00 EUR
1. Çocuk 2 - 11 yaş 384,00 EUR

DIŞ KABİN(XB KATEGORİ)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
14.04.2020 - 18.04.2020
Herşey Dahil

589,00 EUR

-

-

444,00 EUR

444,00 EUR

-
1. Çocuk 0 - 2 yaş 184,00 EUR
1. Çocuk 2 - 11 yaş 384,00 EUR

DIŞ KABİN(XC KATEGORİ)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
14.04.2020 - 18.04.2020
Herşey Dahil

609,00 EUR

-

-

444,00 EUR

444,00 EUR

-
1. Çocuk 0 - 2 yaş 184,00 EUR
1. Çocuk 2 - 11 yaş 384,00 EUR

SJ KABİN(SUIT KATEGORİ)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
14.04.2020 - 18.04.2020
Herşey Dahil

799,00 EUR

-

-

444,00 EUR

444,00 EUR

-
1. Çocuk 0 - 2 yaş 184,00 EUR
1. Çocuk 2 - 11 yaş 384,00 EUR

SB KABİN(BALKONLU SUIT KATEGORİ)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
14.04.2020 - 18.04.2020
Herşey Dahil

949,00 EUR

-

-

444,00 EUR

444,00 EUR

-
1. Çocuk 0 - 2 yaş 184,00 EUR
1. Çocuk 2 - 11 yaş 384,00 EUR

SG KABİN(GRAND SUIT KATEGORİ)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
14.04.2020 - 18.04.2020
Herşey Dahil

1.069,00 EUR

-

-

444,00 EUR

444,00 EUR

-
1. Çocuk 0 - 2 yaş 184,00 EUR
1. Çocuk 2 - 11 yaş 384,00 EUR