SAFFET EMRE TONGUÇ EŞLİĞİNDE SARIGERME’DE KEYİF DOLU BİR HAFTA SONU

BENİ ARA
1. GÜN

Siz değerli misafirlerimiz ile 07.00’da İstanbul Havalimanı’nda buluşuyoruz. 08.50’te Türk Hava Yolları, TK2554 sayılı uçak ile Dalaman’a uçuyoruz. (Dileyen misafirlerimiz kendi özel araçları ile geziye katılabilirler) Yaklaşık 1 saatlik uçuşumuz sonrası varışımızda, mesafeli oturma düzeni ile hazırlanmış özel aracımızla Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’ya transferimiz yapılıyor.

Akdeniz ve Ege’yi birleştiren benzersiz güzellikteki turkuaz sularının eşlik ettiği, Dalaman Çayı’nın denize döküldüğü noktada, muhteşem doğasıyla, huzurlu ve sakin ortamıyla Hilton Dalaman Sarıgerme’ye vardığınız andan itibaren bedeninizi bir rahatlık duygusu saracak.

Odalarımıza yerleşme ve öğle yemeğinin ardından, 15.30’da Vento Bar’da buluşuyoruz ve sevgili Saffet Emre Tonguç’dan program bilgilerimizi alıyoruz.

Bu arada; Otelin 6.000m² alan üzerine kurulmuş muhteşem SPA’sı Elysion’dan masaj rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın! Cilt bakım ürünlerinde, grubumuza özel %50 indirim sağlanacaktır. Öğleden sonra otel tarafından Sarıgerme sahilinde grubumuz için tahsis edilen 3 adet Gazebo evlerimizden birinde keyifli vakit geçirebilir, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Akşam yemeği öncesi Astrolog Nigar Bostan ile keyifli bir söyleşi bizleri bekliyor. Konumuz; 2021’de Astrolojik göstergelerde öne çıkan Güneş ve Ay tutulmaları bizi nasıl etkiliyor? Bireysel astroloji danışmanlığı ile Temel ve Orta Seviye Astroloji Eğitimleri veren Nigar Bostan, L’officiel Türk ve All Magazine yayınlarının sosyal medya platformlarının haftalık burç yorumlarını da hazırlıyor.

Bu akşam yemeğimizi Türk aperatifleri ve ocak başı konseptiyle hizmet veren Türk müziğinin güçlü nağmelerinin eşsiz Türk mutfağı lezzetleriyle birleştiği, Dalaman Çayı yanında konumlanan, A la Turca Restoran’da alacağız.

2. GÜN

Kahvaltının ardından, Göcek çevresindeki eşsiz koylar ve adalarda unutulmaz bir tekne keyfi yaşayacağımız gün başlıyor.

Göcek'ten teknemizle açıldıktan sonra, sırasıyla Bedri Rahmi Koyu, Hamam Koyu, Akvaryum Koyu, Yaz Limanı Koyu ya da Tersane ve Yassıcalar Koyunu ziyaret edeceğiz.

Göcek koyları ve Göcek adaları arasında gezinirken, Likya dönemine ait kaya mezarlarını da göreceğiz.
Öğle yemeğimiz Adaia Göcek’de. Keyifli turumuz akşamüzerine kadar devam ediyor.

Otele dönüp günün yorgunluğunu attıktan sonra, eşsiz uzakdoğu lezzetleri ile TAO Restoran’da akşam yemeğimizi alıyoruz.

3. GÜN

Güne, doğanın ortasında, yemyeşil bir ortamda, Sarıgerme Restoran’da lezzetli bir kahvaltı ile merhaba diyoruz. Kahvaltı sonrası saat 08.30’da Mine ile birlikte Aerobic alanında Nefes terapisi ve yoga yaparak biraz daha esneklik kazanıp stresimizi atacağız.

Ardından, antik çağa keyifli bir zaman yolculuğuna çıkıyor ve ülkemizin tarihi miraslarından biri olan Kaunos Antik Kenti’ne gidiyoruz. Kaunos, Anadolu'nun antik Karya bölgesinde yer alan bir antik kenttir. Otelden Vito ve Sprinter araçlarla Dalyan’a gittikten sonra, tekne ile Kaunos’a geçecek ve yapılan kazı çalışmaları sonrası ilk yerleşimin M.Ö 10. yy a dayandığı bilinen antik kentte kayaların içlerinin oyularak yapılan büyük kaya mezarlarını göreceğiz.

Otelimize dönüşte öğle yemeği ve serbest zamanın ardından, saat 15.30’da Astrolog Sevgili Nigar Bostan ile 2. söyleşi zamanı. Bugün 2021’in hızlı değişen dinamiklerini ve burçlara yansıyan değişimleri konuşacağız.

Keyifli haftasonumuz sonrası, bu göz alıcı tesise bir sonraki kavuşmamıza kadar veda ederek, İstanbul’a dönmek üzere, Dalaman Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Türk Hava Yolları, TK2559 seferi ile yapacağımız dönüş uçuşumuz 19.30’da kalkıyor. 21.00’da İstanbul’a Hoşgeldiniz…

Hayat bir yolculuktur…

Bir sonraki yolculuğunuzda tekrar birlikte olmak dileği ile…

 

 1. Mesafeli oturma düzenli özel aracımızla tüm transferler,
 2. • 2 gece Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’da, Göl Evleri’nde konaklama,
 3. • Tüm sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemekleri,
 4. • Tekne ile Göcek ve 12 adalar gezisi
 5. • Antik Kaunos Gezisi
 6. • 50 dk. Masaj (Seçiminize göre)
 7. • Astrolog Nigar Bostan ile söyleşi
 8. • Nefes terapisi ve yoga session
 9. • Cilt bakımı ürünlerinden %50 indirim
 10. • Zorunlu seyahat sağlık sigortası,
 11. • Saffet Emre Tonguç profesyonel danışmanlık ve sohbetleri

  

 1. THY ile yapılacak iç hat uçak bilet bedeli 
 2. Yemeklerde alınacak meşrubat ve alkollü içecekler 
 3. Tüm kişisel harcamalar
Tur danışmanı bilgisi bulunamadı.
Ekstra tur bilgisi bulunamadı.

SARIGERME

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
28.05.2021 - 30.05.2021
Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri

5.780,00 TL

5.780,00 TL

6.650,00 TL

-

-

-
Tanıtım filmi bulunamadı.