SAFFET EMRE TONGUÇ EŞLİĞİNDE; MİTOLOJİNİN İZİNDE CUNDA 25 EYLÜL 2020

BENİ ARA
1. GÜN

Siz değerli misafirlerimiz ile 07.00’da buluşarak, mesafeli oturma düzeni ile hazırlanmış özel aracımızla Çunda’ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli yolculuğumuz yaklaşık 4 saat sürecek.

Yol üstünde Teomida Hotel’de, Öğlen Yemeği’mizi alıyoruz.  Ardından, Koç Müzesi,  Yel Değirmenleri,  Taş Kahve, Çamlı Manastır, Saatli Cami, Şeytan Sofrası gezilerimizi yapıyoruz.

Gezilerimizin ardından Akşam Yemeği’mizi Cunda’da alıyoruz. Konaklama Cunda Despot Evi’nde.

2. GÜN

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Bergama Antik Kenti’ni ve Asklepion’u gezmek üzere yola çıkıyoruz.  Antik yolculuğumuzun ardından Cunda’ya dönüyoruz. Otelde alacağımız Gala Yemeği’ne kadar misafirlerimiz otelin olanaklarının tadını çıkarabilir.  Akşam Yemeği ve konaklama Cunda Despot Evi’nde.

3. GÜN

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Yeniçarahori Köyü’ne gidiyoruz. Köy gezilerimizin ardından belirlenecek saatte İstanbul’a dönmek üzere yola çıkıyoruz ve turumuzun sonu.

  • Mesafeli oturma düzenli özel aracımızla gidiş – dönüş otobüs yolculuğu,
  • 2 gece Cunda Despot Evi’nde oda kahvaltı konaklama
  • Programda belirtilen restoranlar veya benzerlerinde Öğle ve Akşam Yemekleri
  • Gezimiz sırasında belirtilen tüm transferler
  • Zorunlu seyahat sağlık sigortası
  • Saffet Emre Tonguç profesyonel danışmanlık ve sohbetleri
  • Yemeklerde alınacak meşrubat ve alkollü içecekler
  • Tüm kişisel harcamalar

1966 yılında Çorlu’da doğdu. Şişli Terakki Lisesi’nin ardından girdiği Boğaziçi Üniversitesi’nde, Turizm ve Otel Yöneticiliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümlerini bitirdi. Ardından yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesi’nin Osmanlı Sosyal Tarihi programında tamamladı. Viyana  Ekonomi  Üniversitesi’nde  işletme  üzerine  doktora   çalışması   yaptı.   Gerek mesleki çalışmaları gerek şahsi ilgisinden dolayı 130 ülkeye seyahat etti; 1400’e yakın şehir gördü. Seyahatlerinde çektiği fotoğraflar, 1990 yılından itibaren Amerika ve Avustralya başta olmak üzere çeşitli ülkelerdeki dergi ve internet sitelerinde yayınlandı.


NTV’de iki sezon “Paha Biçilemez İstanbul” programını hazırlayıp sundu ve kanalın en yüksek izlenme oranlarına ulaşan  yayınlarından  biri  oldu. 2017  yılında başladığı “Ayrıcalıklı Rotalar” programı, dört sezon devam ederek NTV ve STAR TV’de ekrana gelip 9 ödül kazandı. 19 kitap yazdı. 2004 yılından bu yana Hürriyet Seyahat ekinde yazıyor. Çalışmaları ile aralarında “En İyi Kitap, En İyi TV Programı, En İyi Gezi Yazarı, En İyi Profesyonel Rehber, Meslek Üstün Hizmet Ödülü”nün de olduğu 30 ödül aldı. Türkiye’nin ilk sesli online tur uygulaması Piri’nin ilk rehberi oldu. Instagram’daki @saffetemretonguc hesabı ve yarım milyonu aşan takipçi       kitlesiyle       sosyal       medyanın       en       etkin        isimlerinden biri. 2019   yılında açtığı YouTube kanalı ile video içerikler de üretiyor. Birçok gazetede, dergide, web sitesinde ve kişisel sitesi www.saffetemretonguc.com da düzenli olarak yazıları yayınlanıyor.

Profesyonel konuşmacı olarak özel programlara, söyleşi, konferans ve panellere katılıyor.

Online seminerler veriyor.

Ekstra tur bilgisi bulunamadı.

CUNDA DESPOT EVİ

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
25.09.2020 - 27.09.2020
Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri

5.750,00 TL

5.000,00 TL

7.500,00 TL

-

-

-
Tanıtım filmi bulunamadı.