SAFFET EMRE TONGUÇ İLE MÜZEDE BİR GECE AYASOFYA 12 NİSAN 2020

1. GÜN
Gezi Programı:


17 Mart 2019 tarihinde  Sevgili Danışmanımız  Saffet Emre Tonguç’un  anlatımları eşliğinde gerçekleşecek olan  ‘MÜZEDE BİR GECE – AYASOFYA’’ programımıza göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz.

Günde binlerce kişinin ayak bastığı, üç büyük imparatorluğa başkentlik yapmış İstanbul’un en özel mabedi olarak tarihe geçen Ayasofya’ya sadece Sacred7 Travel  gezginleri olarak müze kapanış saatlerinden sonra özel izinle giriyor ve ziyaret ediyor olacağız.

  • Buluşma saat 18.30’da Four Seasons Hotel önünde olacaktır

      http://www.fourseasons.com/istanbul/destination/directions_and_maps/

  • Programımız saat 19.00’da başlayacaktır.
  • 20.30 Turumuzun sonu
  • Dileyen misafirlerimiz tur programı sonrasında Four Seasons Otelin balo salonunda akşam yemeği alabilir ve danışmanımız Saffet Emre Tonguç ile sohbet imkanı bulabilirler.

Gezi Fiyatına Dahil Olan Hizmetler:

  • Rehberlik Danışmanılığı
  • Kulaklık hizmeti
  • Tüm giriş ve bağışlar

Gezi Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler:

  • Kişisel harcamalar
  • Four Seasons Hotel balo salonunda akşam yemeği ( 250 TL )


SAFFET EMRE TONGUÇ

1966 yılında Çorlu’da doğdu. Şişli Terakki Lisesi’nin ardından girdiği Boğaziçi Üniversitesi’nde, Turizm ve Otel Yöneticiliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinde öğrenim gördü. Ardından yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesi’nin Osmanlı Sosyal Tarihi programında tamamladı. Viyana Ekonomi Üniversitesi’nde işletme üzerine doktora çalışması yaptı.

Gerek mesleki, gerek şahsi ilgisinden dolayı 130 ülkeye seyahat etti; yaklaşık 1.400 şehir gördü. Seyahatlerinde çektiği fotoğraflar, 1990 yılından itibaren Amerika ve Avustralya başta olmak üzere çeşitli ülkelerdeki dergi ve internet sitelerinde yayınlandı.

CNN International’ın “Earth Matters” adlı programının Türkiye bölümüne konuk olarak katıldı; ABC Televizyonu’nun “Good Morning America” programında sunuculuk yaptı. İstanbul the Ultimate Guide kitabı, New York Times ve International Herald Tribune gazetelerinde haber oldu. Yaptığı çalışmalar ve yazıları, dünyanın en prestijli yayın organlarından Conde Nast Traveler, Travel and Leisure, National Geographic, Lonely Planet gibi yayınlarda yer aldı.

Google’ın CEO’su Eric Schmidt, oyuncular Robert Redford, Candice Bergen, Kevin Spacey, modacılar Calvin Klein, Diana Von Fürstenberg, Michael Kors, Eli Tahari, Guess’in sahibi Paul Marciano, ABD’li talk show sunucusu ve yüzyılın en etkili kadınlarından sayılan Oprah Winfrey, ABD’nin ilk kadın dışişleri bakanı Madeleine Albright, ABD’nin eski Genelkurmay Başkanı ve Dışişleri Bakanı Colin Powell, Finans Uzmanı Leon Black’in de aralarında bulunduğu 100’e yakın dünyaca ünlü ve etkili isme İstanbul’u gezdirdi.

NTV’de iki sezon “Paha Biçilemez İstanbul” programını yaptı; kanalın en yüksek izlenme oranlarına ulaşan yayını oldu. 2017 yılında Ayrıcalıklı Rotalar programı ile bu kez Türkiye’yi ve dünyayı dolaşarak birbirinden ilginç yerleri anlattı. Tasarımını yaptığı ev ve bahçeler; Maison Française, House Beautiful, Home Art, Marie Claire, Elele, İnStyle ve Banyo + Mutfak gibi dergilerde yayınlandı. Türkiye’nin ilk sesli online tur uygulaması Piri’yi hazırladı. 16 kitap yazdı, 22 ödül aldı.

2004 yılından bu yana Hürriyet Seyahat ekinde yazıyor. İstanbul Life ve Skylife dergisinin de yazarları arasında yer alıyor. Yazar, profesyonel konuşmacı ve tv programcısı olarak yürüttüğü çalışmaların yanı sıra turizmi keşif duygusuyla birleştirdiği özel rotalara turlar düzenleyerek profesyonel rehberliğe devam ediyor.

Ekstra tur bilgisi bulunamadı.

MÜZEDE BİR GECE

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
12.04.2020 - 12.04.2020
Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri

450,00 TL

-

450,00 TL

-

-

-
Tanıtım filmi bulunamadı.