SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE 5 Yıldızlı MSC GRANDIOSA ile BEYAZ GECELER DÖNEMİNDE PERİ MASALLARI & NORVEÇ FİYORTLARI

BENİ ARA
1. GÜN

İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 05:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1783 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:50’de Kopenhag’a hareket ve yerel saat ile 10:00’da varış. Özel otobüsümüz ile Saffet Emre Tonguç eşliğinde Kopenhag’ın bambaşka bir yüzünü de tanıma imkanı bulacak ve eşsiz şatolara doyamayacaksınız. Şatolar gezimizin ardından panoramik Kopenhag Turu’nda ise; Kopenhag Şehir Salonu, Kopenhag Opera Binası, Danimarka Kraliyet Tiyatrosu, Gefion Çeşmesi ve Kraliyet Ailesi’nin yaşadığı Amalienborg Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerlerin başında geliyor. Öğleden sonra limana transfer, MSC Grandiosa’ya check-in işlemlerinin ardından “Yacht Club” odalarımıza yerleşme. MSC Grandiosa saat 19:00’da hareket edecektir. Akşam Yemeği, özel eğlenceler ve gecelememiz gemimizde.

2. GÜN

MSC Grandiosa tüm gün boyunca Norveç Fiyortları’na doğru seyir halinde… 5 Yıldızlı gemimizin eşsiz olanaklarından faydalanabilir, havuz ve alışveriş katında düzenlenen aktivitelere katılabilir veya sadece denizin güzelliğini izleyebilirsiniz.

3. GÜN

Kahvaltı sonrası Hellesylt gezimize başlıyoruz. Geiranger Fiyordu’nun küçük ve sıcak kasabası olan Hellesylt, arkasında yükselen dağların bir uzantısı gibi görünür. Sarp Kartal Yolu boyunca mükemmel iki gözlem noktasına ulaşacağız. Bunlardan biri 1500 metre yükseklikteki Dalsnibba, bir diğeri de Buz Vadisi’ni izleyebileceğiniz  Flydalsjuvet’tir. Akşamüstü gemimize dönüyor ve Alesund yolculuğumuza başlıyoruz.

4. GÜN

Tüm gün boyunca birbirinden güzel manzaraları izleyeceğimiz Alesund Şehir Turu’muzu yapacağız. Öğleden sonra gemimize geri dönüyor ve düzenlenecek aktivitelere katılıyoruz.

5. GÜN

Flaam, yaklaşık 350 kişinin yaşadığı bir balıkçı kasabasıdır. Burada Avrupa’nın en güzel manzarasına sahip, romantik Flaam Treni bulunmaktadır. Flaam’dan bu ahşap trene binip Mirydal’a doğru yola çıkıyoruz. 2 rakımlı Flaam’dan 866 rakımlı Mirydal’a giderken şelaleler, vadiler, küçük kasaba ve köylerden geçerken belleğinize muhteşem görüntüler katacaksınız. Sonrasında içeni güzelleştirdiği söylenen suyu ile isim yapmış Tivinde Şelalesi’ni göreceğiz ve burada fotoğraf çektikten sonra bir zamanların “Viking Yerleşimi” olarak bilinen Gudvangen Kasabası’na gideceğiz.

6. GÜN

MSC Grandiosa tüm gün boyunca Norveç Fiyortları’nda seyir halinde. 5 Yıldızlı gemimizin eşsiz olanaklarından faydalanabilir, havuz ve alışveriş katında düzenlenen aktivitelere katılabilir veya sadece Fiyortların güzelliğini izleyebilirsiniz.

7. GÜN

Sabah kahvaltımızın ardından harika bir gün bizi bekliyor. Kiel Limanı’ndan hareket ile önce tarihi bir şehir olan Lübeck ve ardından Hamburg’u ziyaret ediyoruz. Tam günlük gezimizin ardından gemimize dönüyoruz.

8. GÜN

Sabah kahvaltımızın ardından MSC Grandiosa’dan ayrılıyoruz. Özel otobüsümüz ile önce Kopenhag’ı ziyaret edecek ve ardından  akşam saatlerinde havaalanına gideceğiz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1786 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a saat 18:30’da hareket ve yerel saat ile 22:45’de varış. HOŞ GELDİNİZ…

 • 5 Yıldızlı MSC Grandiosa’da 7 gece, 8 gün Tam Pansiyon Konaklama
 • Gemide düzenlenen Animasyon ve Aktiviteler
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile İstanbul – Kopenhag – İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu Eşliğinde Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Tüm Transferler
 • Tüm Kara Turları
 • Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası
 • Havaalanı Vergileri
 • Liman Vergileri
 • Gemide ödenmesi gereken Servis Ücreti (Bahşişler)
 • Schengen Vize Ücreti
 • Her nevi Özel Harcamalar


Önemli Not: Geziye 2 doz Covid 19 aşısını tamamlamış misafirler kabul edilmektedir.
Tur danışmanı bilgisi bulunamadı.
Ekstra tur bilgisi bulunamadı.

BALKONLU KABİN

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
19.06.2022 - 26.06.2022
Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri

2.990,00 EUR

-

3.390,00 EUR

-

-

-

Yacht Club Balkonlu Kabin

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
19.06.2022 - 26.06.2022
Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri

4.290,00 EUR

-

-

-

-

-
Tanıtım filmi bulunamadı.