SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE 5 Yıldızlı MSC GRANDIOSA ile PERİ MASALLARI & NORVEÇ FİYORTLARI 16 TEMMUZ

BENİ ARA
1. GÜN

 

 stanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 08:00’de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava

Yolları’nın TK 1665 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:40’da Hamburg’a hareket ve yerel saat ile 12:50’de varış. Özel otobüsümüzle Kiel Limanı’na transfer. Msc Grandiosa’ya yerleşme, akşam yemeği, özel eğlenceler ve geceleme gemimizde.

2. GÜN

 

 Gemimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Saffet Emre Tonguç eşliğinde Kopenhag’ın bambaşka bir yüzünü tanıma imkanı bulacak ve eşsiz şatolara doyamayacaksınız. Şatolar gezimizin ardından panoramik Kopenhag Turu’nda ise; Kopenhag Şehir Salonu, Kopenhag Opera Binası, Danimarka Kraliyet Tiyatrosu, Gefion Çeşmesi ve Kraliyet Ailesi’nin yaşadığı Amalienborg Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerlerin başında geliyor. Akşamüzeri MSC Grandiosa’ya geri dönüyoruz. Gemimiz saat 18:00’da hareket edecektir. Akşam yemeği, özel eğlenceler ve gecelememiz gemimizde.

3. GÜN

 

 MSC Grandiosa tüm gün boyunca Norveç Fiyortları’na doğru seyir halinde… 5 Yıldızlı gemimizin eşsiz olanaklarından faydalanabilir, havuz ve alışveriş katında düzenlenen aktivitelere katılabilir veya sadece denizin güzelliğini izleyebilirsiniz.

4. GÜN
Kahvaltı sonrası Hellesylt gezimize başlıyoruz. Geiranger Fiyordu’nun küçük ve sıcak kasabası olan Hellesylt, arkasında yükselen dağların bir uzantısı gibi görünür. Sarp Kartal Yolu boyunca mükemmel iki gözlem noktasına ulaşacağız. Bunlardan biri 1500 metre yükseklikteki Dalsnibba, bir diğeri de Buz Vadisi’ni izleyebileceğiniz Flydalsjuvet’tir. Akşamüstü gemimize dönüyor ve Alesund yolculuğumuza başlıyoruz.
5. GÜN

 

 Tüm gün boyunca birbirinden güzel manzaraları izleyeceğimiz Alesund Şehir Turu’muzu yapacağız. Öğleden sonra gemimize geri dönüyor ve düzenlenecek aktivitelere katılıyoruz.

6. GÜN

 

 Flaam, yaklaşık 350 kişinin yaşadığı bir balıkçı kasabasıdır. Burada Avrupa’nın en güzel manzarasına sahip, romantik Flaam Treni bulunmaktadır. Flaam’dan bu ahşap trene binip Mirydal’a doğru yola çıkıyoruz. 2 rakımlı Flaam’dan 866 rakımlı Mirydal’a giderken şelaleler, vadiler, küçük kasaba ve köylerden geçerken belleğinize muhteşem görüntüler katacaksınız. Sonrasında içeni güzelleştirdiği söylenen suyu ile isim yapmış Tivinde Şelalesi’ni göreceğiz ve burada fotoğraf çektikten sonra bir zamanların “Viking Yerleşimi” olarak bilinen Gudvangen Kasabası’na gideceğiz.

7. GÜN

MSC Grandiosa tüm gün boyunca Norveç Fiyortları’nda seyir halinde. 5 Yıldızlı gemimizin eşsiz olanaklarından faydalanabilir, havuz ve alışveriş katında düzenlenen aktivitelere katılabilir veya sadece Fiyortların güzelliğini izleyebilirsiniz.

8. GÜN
Sabah kahvaltımızın ardından MSC Grandiosa’dan ayrılıyoruz. Özel otobüsümüz ile önce tarihi Lübeck şehrini ziyaret edecek ve ardından Hamburg’a gideceğiz. Şehir turumuzun ardından akşam saatlerinde havaalanına gideceğiz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1786 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a saat 18:40’da hareket ve yerel saat ile 22:50’de varış. HOŞ GELDİNİZ…

MSC GRANDIOSA HAKKINDA BİLGİLER :

Dünya çapında bir Cruise yolculuğu için lüks ve ihtişam ile tasarlanmış ekolojik gemi MSC Grandiosa, sanatsal teknolojinin, tasarımın, deniz sevgisinin, konforun ve pratikliğin bir kombinasyonu. Yolcularını ve gittiği limanlarda görenleri hayranlıklar içinde bırakacak.

Ödüllü, harika MSC Aurea Spa’da bakım ve güzellik imkanı ile rahatlayın. MSC Yacht Club’da özel suitler, özel buttler hizmeti, kişiye özel servisler, özel güverteleri ile dünya çapında bir cruise lüksünü yaşarken, casinoda zaman geçirip, Broadway tarzı tiyatroda eğlenebilirsiniz.


UÇUŞ DETAYLARI :

16 Temmuz 2022 İstanbul – Hamburg TK 1665 10:40 (Kalkış) 12:50 (Varış)

23 Temmuz 2022 Hamburg – İstanbul TK 1664 18:40 (Kalkış) 22:50 (Varış)


ÜCRETLER :

Yacht Club Balkonlu Kabinde Kişi başı : 4.190 €

Yacht Club Balkonlu Kabinde Tek Kişi : 6.490 €

Balkonlu Kabinde Kişi başı : 2.990 €

Balkonlu Kabinde Tek Kişi : 3.890 €


FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER :

5 Yıldızlı MSC Grandiosa’da 7 gece, 8 gün Tam Pansiyon Konaklama

Gemide düzenlenen Animasyon ve Aktiviteler

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile İstanbul – Hamburg – İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti

Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu Eşliğinde Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Tüm Transferler

Tüm Kara Turları

Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar

Yurtdışı Çıkış Harcı

Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası

Havaalanı Vergileri

Liman Vergileri

Gemide ödenmesi gereken Servis Ücreti (Bahşişler)

 

Schengen Vize Ücreti

Her nevi Özel Harcamalar

Tur danışmanı bilgisi bulunamadı.
Ekstra tur bilgisi bulunamadı.

Yacht Club Balkonlu Kabinde Kişi başı

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
16.07.2022 - 23.07.2022
Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri

4.190,00 EUR

-

6.490,00 EUR

-

-

-
1. Çocuk 0 - 10 yaş 2.690,00 EUR

Balkonlu Kabinde Kişi başı

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
16.07.2022 - 23.07.2022
Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri

2.990,00 EUR

-

3.890,00 EUR

-

-

-
Tanıtım filmi bulunamadı.