SAFFET EMRE TONGUÇ&SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE REN NEHRİNDE BİR KIŞ MASALI

BENİ ARA

Dünyanın En Yeni Nehir Gemisi 5 Yıldızlı Premium NICKO SPIRIT ile

 

Saffet Emre TONGUÇ, Serda BÜYÜKKOYUNCU & Profesyonel Rehberler Eşliğinde

 

ALMANYA, BELÇİKA ve HOLLANDA’DA BİR KIŞ MASALI

 

08 Aralık 2020 – 4 Gece / 5 Gün

 

Köln – Antwerp – Gent – Brüksel – Delft – Rotterdam – Edam – Zaanse Schans

Volendam – Amsterdam (1 Gece)


5 Yıldızlı Premium Sınıf Nicko Spirit Hakkında Bilgiler :

2020 Yılı Nisan ayında Avrupa Nehirleri ile buluşacak yepyeni bir gemi NickoSpirit… Son derece modern dizayn edilecek olan NickoSpirit Gemisi ile yapacağımız  “ Almanya, Belçika  ve Hollanda’da Bir Kış Masalı” gezimize doyamayacaksınız…

Yolcu kabin sayısı :           85 Oda

Personel sayısı      :            50

Uzunluk                   :            110 metre

Restoran sayısı      :            3 Restoran

Yapım yılı               :            2020 Ağustos


GEMİ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

| Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

| Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.

| Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

| Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

 | Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcu pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizzat sorumludur.

| Acentemiz, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

| Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması yolcular tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

|Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

| Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

| Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

| Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

| Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

 

1. GÜN

08 Aralık 2020 Salı

Hareket saati : 16:00
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Pasaport, bilet ve gümrük işlemlerini takiben Türk Hava Yolları’nın uçuşu ile Köln’e hareket. Varışı takiben özel otobüslerimiz ile profesyonel rehberlerimiz eşliğinde; Noel Pazarları ve Köln Şehir Turu’muza başlıyoruz. Almanya’nın en büyük 4.kenti olan Köln’de, Noel Pazarı’nı ziyaret edecek ve başta yapımı tam 632 yıl süren Köln Katedrali olmak üzere, Hohenzollern Köprüsü, Hohe Caddesi, Schildergasse ve Alter Markt’ı (Eski Şehir Meydanı) gezeceğiz. Öğle saatlerinde 5 Yıldızlı Nicko Spirit’e transfer. Check-in işlemlerinin ardından gemimiz saat 16:00’da hareket ediyor. Akşam Yemeği, eğlence, dinlenme ve geceleme gemimizde.
2. GÜN

09 Aralık 2020 Çarşamba 

Varış saati : 13:00 / Hareket saati : 23:00 

Sabah kahvaltısı ve Öğle Yemeği’mizi Nicko Spirit’te alıyor ve saat 13:00’da Belçika’nın Antwerp Limanı’na yanaşıyoruz. Önce Gent Şehri’ni ziyaret edecek ve fotoğraflayacağız. Ardından yapacağımız Brüksel Turu’nda ise Avrupa’nın en hareketli ve güzel meydanlarından sayılan Grand Palace, St.Michael ve St.Gudula Katedrali, Brüksel Kraliyet Sarayı, Noel Pazarları ve yine Avrupa’nın belki de en güzel Kapalı Çarşı’larından biri olan Galeries Royales Saint-Hubert’i ziyaret edeceğiz. Akşam saatlerinde gemimize dönüş. Akşam Yemeği ve geceleme gemimizde.

3. GÜN

10 Aralık 2020 / Perşembe

Varış saati : 09:00 / Hareket saati : 23:00

Nicko Spirit, sabah saatlerinde Hollanda’nın Rotterdam Limanı’na yanaşıyor. Gece 23:00’e kadar kalacağımız bölgede, kahvaltımızın ardından Hollanda’nın Kraliyet ve Bilim Şehri Delft’i ziyarete gidiyoruz. Porselenleri ile ünlü şehirde, Rönesans Dönemi’nden kalma bir yapı olan Delft Belediye Binası, Yeni ve Eski Kilise, Doğu Kapısı gibi ihtişamlı binaları geziyor, Öğle Yemeği’miz için gemimize dönüyoruz. Öğleden sonra yapacağımız Rotterdam Şehir Turu’nda ise şehrin ilk taş binası olan Grote of Sint Laurenskerk, Modern Mimari’nin iyi bir örneği olan Merkez Tren İstasyonu, Markthal ve Kübik Evleri göreceğiz. Akşam Yemeği’miz ve geceleme gemimizde.


4. GÜN

11 Aralık 2020 Cuma

Varış saati : 08:00 / Geceleme Amsterdam’da gemide

Sabah erken saatlerde Amsterdam Limanı’na yanaşıyoruz. Ve tam 2 gün boyunca Amsterdam ile çevresini keşfe başlıyoruz. Düzenleyeceğimiz turda uğrayacağımız ilk kasaba olan Edam’da; Grote Kerk Kilisesi’ni ve Tramburg Köprüsü’nü görecek ardından meşhur Edam Peyniri’ni tadabileceksiniz. Hollanda’nın meşhur tahta ayakkabılarını da alabileceğiniz bu balıkçı kasabasının ardından Zaanse Schans’ta meşhur yeldeğirmenlerini fotoğraflayabileceksiniz. Öğle Yemeği’mizi gemimizde aldıktan sonra gideceğimiz Volendam’da ise turistik eşya mağazaları, cafeler ve peynir dükkanları bulunuyor. Keyifli bir zaman geçirecek ve alışveriş yapabileceksiniz. Akşam saatlerinde Amsterdam’a gemimize dönüyoruz. Akşam Yemeği’mizin ardından dileyen misafirlerimiz Amsterdam Gece Hayatına katılabilir veya gemimizde canlı müzik eşliğinde güzel vakit geçirebilirler. Geceleme Amsterdam Limanı’nda gemimizde.

 
5. GÜN

12 Aralık 2020 

Sabah kahvaltımızı gemimizde alıyor ve ardından bagajlarımız ile birlikte Nicko Spirit’e veda ediyoruz. Düzenleyeceğimiz Amsterdam Şehir Turu’nda; meşhur kanalları, Kraliyet Sarayı’nın da bulunduğu Dam Meydanı’nı, Amsterdam Çiçek Pazarı’nı ziyaret edeceğiz. Alışveriş ve Öğle Yemeği için verilecek serbest zamanın ardından havaalanına transfer. Pasaport, bilet ve gümrük işlemlerini takiben Türk Hava Yolları’nın uçuşu ile saat İstanbul’a hareket . HOŞ GELDİNİZ…
ü 5 Yıldızlı NICKO SPIRIT Nehir Gemisi’nde Tam Pansiyon Plus Konaklama

(Gemiye giriş günü Akşam Yemeği ile başlar, ayrılış günü Sabah Kahvaltısı ile sona erer)

ü Sabah 09:00’dan, Gece 24:00’a kadar Tam Kapsamlı Alkolsüz İçecek Paketi

ü Öğle ve Akşam Yemeklerinde Alkollü İçecekler (Şarap ve Bira)

ü Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile İstanbul/Köln – Amsterdam/İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti

ü Havaalanı ve Liman Vergileri

ü Kaza – Sağlık – İptal Sigortası (70 Yaş üzeri misafirlerimize sürprim uygulanmaktadır)

ü Yarım gün Köln Şehir Turu

ü Tam gün Gent & Brüksel Şehir Turları

ü Tam gün Delft & Rotterdam Şehir Turları

ü Tam gün Edam & Zaanse Schans ve Volendam Şehir Turları

ü Yarım gün Amsterdam Şehir Turu

ü Tüm Transferler

ü Saffet Emre TONGUÇ ve Serda BÜYÜKKOYUNCU Eşliğinde Seminerler

ü Profesyonel Rehberler Eşliğinde Şehir Turları

(Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu, her gün farklı bir otobüse eşlik edeceklerdir)

ü Tüm Gezi Boyunca Kullanacağınız Özel Kulaklıklar

ü Yurtdışı Çıkış Harcı

 

  • Gemi Personeli Servis Ücreti  (Kişibaşı, Günlük 12.- €’dur)
  • Gemideki Wi-fi Ücreti
  • Schengen Vize Ücreti

 Tur danışmanı bilgisi bulunamadı.
Programda belirtilen tüm extra turlar fiyatlara dahildir.  

Pencereli Kabinde (Ön)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
08.12.2020 - 12.12.2020
Herşey Dahil

1.900,00 EUR

-

2.800,00 EUR

-

-

-

Orta Kat Fransız Balkonlu kabinde (Arka)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
08.12.2020 - 12.12.2020
Herşey Dahil

2.390,00 EUR

-

3.290,00 EUR

-

-

-

Orta Kat Fransız Balkonlu kabinde (Ön)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
08.12.2020 - 12.12.2020
Herşey Dahil

2.450,00 EUR

-

3.350,00 EUR

-

-

-

Orta Kat Fransız Balkonlu kabinde (Orta)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
08.12.2020 - 12.12.2020
Herşey Dahil

2.600,00 EUR

-

3.500,00 EUR

-

-

-

Üst Kat Fransız Balkonlu kabinde (Arka)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
08.12.2020 - 12.12.2020
Herşey Dahil

2.590,00 EUR

-

3.490,00 EUR

-

-

-

Üst Kat Fransız Balkonlu kabinde (Ön)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
08.12.2020 - 12.12.2020
Herşey Dahil

2.650,00 EUR

-

3.550,00 EUR

-

-

-

Üst Kat Fransız Balkonlu kabinde (Orta)

Kalkış - Dönüş Tarihi / Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
İlave Kişi Tek Kişilik Oda 3 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
4 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
5 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Çocuk İndirimleri
08.12.2020 - 12.12.2020
Herşey Dahil

2.750,00 EUR

-

3.650,00 EUR

-

-

-
Çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport için vize gerekmemektedir.