İki Kadın Girişimcinin kurduğu SACRED7 TRAVEL markası kurumlara ve kişilere özel seyahat programları düzenleyen bir şirkettir.

2010 yılında faaliyete geçen markamız çerçevesinde,
• "Anadolu Topraklarına Yolculuk" konsepti ile; destinasyonlarına kültür, tarih, sanat, yeme-içme keşif-seyahat programları organize etmekteyiz.

İstanbul ve çevresinde program ayrıntıları tamamen şirketimize özel, özgün ve farklı günübirlik programlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Yurtdışında Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan çeşitli destinasyonlara özel programlar düzenlemekteyiz. 

Türkiye’de ilk ve tek 'Ailemle Geziyorum' Projesi ile çocuklarımızın yaşadıkları şehri, ülkeyi ve dünyayı aileleri ile keşfederek tanımalarını, doğaya, tarihe ve kültüre ilgi duymalarını, evrensel sevgi ve saygı değerlerini benimsemeleri amaçlanmaktadır. 5-12 yaş grubundaki genç gezginler için doğa, bilim, kültür ve sanat içerikli programlar düzenlenmektedir.

Yine Türkiye’de ilk ve tek ‘Sanatla Randevu’ Projesi kapsamında ‘Sanat iyileştirir, sanat birleştirir’ sözü çerçevesinde sanatın birçok dalında buluşmalar sunan, seyahatler düzenlenmektedir.

Şirketimizi farklı ve ayrıcalıklı kılan en temel özelliklerimizi;
* Butik Otellerde Konaklama, 
* Yöresel Sofralarda Lezzetler, 
* Konusunda Uzman ve Seçkin Kültür Danışmanları Rehberliği ve
* Zengin ve Özgün Program İçerikleri olarak sıralayabiliriz.

Şirketimiz kurulduğundan bu yana, tercihleri Sacred7 olan ve 15.000 kişiye ulaşan seçkin gezginlerimiz ve yaptığımız anketler neticesinde ölçümlenen 100% oranında müşteri memnuniyetimiz ve referanslarımız çıktığımız yolda bizlere güç vermektedir. 

Sacred7 Travel olarak ayrıca kadın ve çocuğu esas alan çeşitli sosyal sorumluluk projelerini de yürütmekteyiz.

Hayat bir Yolculuktur, Bu yolculuğunuzda birlikte olmak dileği ile,

Sevgi ve Saygılarımızla,
Şebnem AKARSU & Ayşe KAYNARCALI